image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Журналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управлінняЖурналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управління
Теория журналистики - Новости дела
09.06.2014 07:20

Студенти з усього світу щороку відвідують літні школи EUBAM. В числі практикантів присутні представники найрізноманітніших галузей, в тому числі і журналістики. Учасники практики останніх двох років вирішили зібратись разом у Львові. Метою зборів було проведення спеціального тренінгу, який присвячений навичкам управління. В числі учасників зустрічі були студенти не лише України, але й Молдови. На зустріч були відібрані студенти, які добре проявили себе під час навчальних заходів як ті, що досягли високих результатів.

Програма зустрічі була розрахована на шість днів, на протязі яких учасники обговорювали такі важливі теми, як лідерство в колективі, як себе поводити в конфліктних ситуаціях, комунікативні навички, прийняття рішень, вирішенні різноманітних задач, уміння вести переговори, організація, планування та інші.

Сам по собі факт проведення зустрічі свідчить про те, що EUBAM значно посилює взаємодію з громадянським суспільством. Крім того практика значно розширює програму дій з академічними закладами не лише України, але й Молдови. В ході зустрічі було підписано кілька заяв про співробітництв між університетами обох країн. Спеціалісти EUBAM будуть читати в них свої лекції, темою яких є різноманітні питання.
 


Читайте:


Основы журналистики:

Поступить на журфак

News image

Будь в жанре! Проведите эксперимент: попросите знакомых, далеких от журналистики, перечислить известные им газетные жанры.

Журналистика для начинающих. Как писать новости

News image

Каждый человек способен написать новость за 10-15 минут. Это очень просто.

Аналитическая журналистика

News image

Аналитическая журналистика - одна из сред интеллектуально-политического ландшафта. И, возможно, один из критериев цельности идейно-политического поля - способность ана...

Александр Гурнов

News image

Alexander Gurnov (1957) Россия (Russia)

Хаим Волькович Бейдер

News image

Haim Beyder ( 20.04.1920 года [Купель, Хмельницкая область]- 07.12

Дебора Норвилл

News image

Deborah Norville ( 08.08.1958 года [Далтон штат Джорджия. ]) США (Usa)

Владимир Познер

News image

Владимир Познер родился 1 апреля 1934 года в Париже.- Мать – Жеральдин Люттен, гражданка Франции.

Юсуф Хасанович Акчурин

News image

Usuf Akchurin Россия (Russia) Татарский издатель, писатель, журналист, историк, один из идеологов турецкого национализма.

Анастасия Эдуардовна Бабурова

News image

Anastasia Baburova ( 30.11.1983 года - 19.01