image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Журналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управлінняЖурналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управління
Теория журналистики - Новости дела
09.06.2014 07:20

Студенти з усього світу щороку відвідують літні школи EUBAM. В числі практикантів присутні представники найрізноманітніших галузей, в тому числі і журналістики. Учасники практики останніх двох років вирішили зібратись разом у Львові. Метою зборів було проведення спеціального тренінгу, який присвячений навичкам управління. В числі учасників зустрічі були студенти не лише України, але й Молдови. На зустріч були відібрані студенти, які добре проявили себе під час навчальних заходів як ті, що досягли високих результатів.

Програма зустрічі була розрахована на шість днів, на протязі яких учасники обговорювали такі важливі теми, як лідерство в колективі, як себе поводити в конфліктних ситуаціях, комунікативні навички, прийняття рішень, вирішенні різноманітних задач, уміння вести переговори, організація, планування та інші.

Сам по собі факт проведення зустрічі свідчить про те, що EUBAM значно посилює взаємодію з громадянським суспільством. Крім того практика значно розширює програму дій з академічними закладами не лише України, але й Молдови. В ході зустрічі було підписано кілька заяв про співробітництв між університетами обох країн. Спеціалісти EUBAM будуть читати в них свої лекції, темою яких є різноманітні питання.
 


Читайте:


Основы журналистики:

Что такое Пресс-конференция

News image

Самый доступный способ получения информации — посещение пресс-конференций. Журналисты между собой называют их «прессухи».

Слухи или реклама? В чем разница?

News image

Большинство членов топ-менеджмента и руководства компаний, до сих пор не могут прийти к единому мнению об эффективности той или иной рекламы.

Подача информационных сообщений

News image

Раньше газеты обычно предваряли драматические материалы заголовками из множества отдельных строк.

Геннадий Бачинский

News image

Gennady Bachinsky ( 01.09.1971 года [г. Яровое Алтайского края]- 12

Листьев Владислав Николаевич

News image

Бывший генеральный директор АОЗТ Общественное Российское телевидение, президент независимой телекомпании

Григорий Евлампиевич Благосветлов

News image

Grigorij Evlampievich Blagosvetlov ( ...

Кирилл Викторович Набутов

News image

Кирилл Викторович Набутов (р. 16.08.1957), российский журналист, спортивный комментатор, продюсер, телеведущий

«Всё в этой жизни надо делать профессионально» - интервью с исполнител

News image

В течение прошлого года в СМИ неоднократно проходила информация о возможной продаже контрольного пакета акций издательства.

Джон Ф. Барнс

News image

John F. Burns ( 04.10.1944 года ) США (Usa) Лауреат двух Пулитцеровских премий, Барнс руководит лондонским бюро «Нью-Йорк Таймс...