image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Журналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управлінняЖурналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управління
Теория журналистики - Новости дела
09.06.2014 07:20

Студенти з усього світу щороку відвідують літні школи EUBAM. В числі практикантів присутні представники найрізноманітніших галузей, в тому числі і журналістики. Учасники практики останніх двох років вирішили зібратись разом у Львові. Метою зборів було проведення спеціального тренінгу, який присвячений навичкам управління. В числі учасників зустрічі були студенти не лише України, але й Молдови. На зустріч були відібрані студенти, які добре проявили себе під час навчальних заходів як ті, що досягли високих результатів.

Програма зустрічі була розрахована на шість днів, на протязі яких учасники обговорювали такі важливі теми, як лідерство в колективі, як себе поводити в конфліктних ситуаціях, комунікативні навички, прийняття рішень, вирішенні різноманітних задач, уміння вести переговори, організація, планування та інші.

Сам по собі факт проведення зустрічі свідчить про те, що EUBAM значно посилює взаємодію з громадянським суспільством. Крім того практика значно розширює програму дій з академічними закладами не лише України, але й Молдови. В ході зустрічі було підписано кілька заяв про співробітництв між університетами обох країн. Спеціалісти EUBAM будуть читати в них свої лекції, темою яких є різноманітні питання.
 


Читайте:


Основы журналистики:

Жанры в теории и практике журналистики

News image

Любовь Шибаева. Старший преподаватель кафедры теории и практики журналистики Ростовского государственного университета

«Жесткая» и «мягкая» новость. Лид

News image

Ответы на классические шесть вопросов – КТО? ЧТО? ГДЕ? КОГДА? КАК? ПОЧЕМУ? и «перевернутая пирамида» – не единственный способ подачи хроники.

Журналистское расследование: поиски жанра. Александр Станько

News image

Александр Станько. доктор филологиеских наук, профессор кафедры истории журналистики факультета филологии и журналистики Ростовского госуниверситета.

Светлана Сорокина (Биография)

News image

Сорокина Светлана Иннокентьевна родилась в 1957 году.

Петр Эдуардович Акопов

News image

Petr Akopov ( 07.10.1968 года ) Россия (Russia)

Пушкина, Оксана Викторовна

News image

Оксана Пушкина — российская телеведущая. Автор и ведущая программы Женский взгляд.

«Всё в этой жизни надо делать профессионально» - интервью с исполнител

News image

В течение прошлого года в СМИ неоднократно проходила информация о возможной продаже контрольного пакета акций издательства.

Джон Алперт

News image

Jon Alpert (1948[Порт-Честер, штат Нью-Йорк.]) США (Usa)

Юрий Гейко

News image

Yuriy Geiko ( ...