image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Журналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управлінняЖурналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управління
Теория журналистики - Новости дела
09.06.2014 07:20

Студенти з усього світу щороку відвідують літні школи EUBAM. В числі практикантів присутні представники найрізноманітніших галузей, в тому числі і журналістики. Учасники практики останніх двох років вирішили зібратись разом у Львові. Метою зборів було проведення спеціального тренінгу, який присвячений навичкам управління. В числі учасників зустрічі були студенти не лише України, але й Молдови. На зустріч були відібрані студенти, які добре проявили себе під час навчальних заходів як ті, що досягли високих результатів.

Програма зустрічі була розрахована на шість днів, на протязі яких учасники обговорювали такі важливі теми, як лідерство в колективі, як себе поводити в конфліктних ситуаціях, комунікативні навички, прийняття рішень, вирішенні різноманітних задач, уміння вести переговори, організація, планування та інші.

Сам по собі факт проведення зустрічі свідчить про те, що EUBAM значно посилює взаємодію з громадянським суспільством. Крім того практика значно розширює програму дій з академічними закладами не лише України, але й Молдови. В ході зустрічі було підписано кілька заяв про співробітництв між університетами обох країн. Спеціалісти EUBAM будуть читати в них свої лекції, темою яких є різноманітні питання.
 


Читайте:


Основы журналистики:

Телевидение новостей

News image

Считается, что главные функции телевидения (как и масс-медиа в целом) – информировать, развлекать, просвещать.

Что такое новость?

News image

Честно говоря, ответить на этот вопрос с абсолютной точностью практически невозможно.

Интервью: вступительное слово

News image

И нтервью как метод и как жанр

Галина Артуровна Бениславская

News image

Galina Benislavskaya ( ...

Григорий Захарович Елисеев

News image

Grigorij Zaharovich Eliseev

Мордехай Гольденберг

News image

Mordehay Goldenberg ( ...

Анастасия Эдуардовна Бабурова

News image

Anastasia Baburova ( 30.11.1983 года - 19.01

Энн Лэндерс /Рут Crowley/

News image

Ann Landers /Ruth Crowley/

Лицо профессии: самые знаменитые репортеры

News image

Джозеф Пулитцер. Венгерский иммигрант, отставной солдат Гражданской войны, Пулитцер нашел себя в журналистике случайно: написал ...