image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Журналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управлінняЖурналісти України та Молдови вдосконалили свої навички управління
Теория журналистики - Новости дела
09.06.2014 07:20

Студенти з усього світу щороку відвідують літні школи EUBAM. В числі практикантів присутні представники найрізноманітніших галузей, в тому числі і журналістики. Учасники практики останніх двох років вирішили зібратись разом у Львові. Метою зборів було проведення спеціального тренінгу, який присвячений навичкам управління. В числі учасників зустрічі були студенти не лише України, але й Молдови. На зустріч були відібрані студенти, які добре проявили себе під час навчальних заходів як ті, що досягли високих результатів.

Програма зустрічі була розрахована на шість днів, на протязі яких учасники обговорювали такі важливі теми, як лідерство в колективі, як себе поводити в конфліктних ситуаціях, комунікативні навички, прийняття рішень, вирішенні різноманітних задач, уміння вести переговори, організація, планування та інші.

Сам по собі факт проведення зустрічі свідчить про те, що EUBAM значно посилює взаємодію з громадянським суспільством. Крім того практика значно розширює програму дій з академічними закладами не лише України, але й Молдови. В ході зустрічі було підписано кілька заяв про співробітництв між університетами обох країн. Спеціалісти EUBAM будуть читати в них свої лекції, темою яких є різноманітні питання.
 


Читайте:


Основы журналистики:

Интервью: полезное!

News image

Интервью может провалиться по многим причинам, но это произойдет почти наверняка, если репортер к нему не готов.

Новости в журналистике

News image

Новость в журналистском понимании – это информация, которой широкая публика не знала до ее публикации.

Журналистика первой половины 20 века

News image

Отличительной особенностью начала двадцатого века с точки зрения журналистики стало то, что именно в этот период существенно начало развиваться частное предпринимательс...

Клас Понтус Арнольдсон

News image

Claus Pontus Arnoldson ( 27.10.1844 года [Гетеборг]- 20.02

Elie Ducommun

News image

( 19.02.1833 года [Женева]- 06.12

Роберт Новак

News image

Robert Novak ( 26.02.1931 года [Джольет штат Иллинойс]- 18.08

Павел Александрович Алашкин

News image

Pavel Aleksandrovich Alashkin ( 23.09.1974 года [СанктПетербург]) Россия (Russia)

Галина Артуровна Бениславская

News image

Galina Benislavskaya ( ...

Артур Иванович Бенни

News image

Artur Ivanovich Benni ( ...