image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Чому депозити в Києві та інших містах радиться уважно перевірятиЧому депозити в Києві та інших містах радиться уважно перевіряти
Теория журналистики - Новости дела
04.03.2021 14:12
депозити КиївЗалучення грошових коштів від фізичних та юридичних осіб є однією з найбільш важливих операцій банків. Цікаво, що безпосередньо виконувати подібні операції є право  виключно у банківських установ. Власне, саме дякуючи фінансовим вкладенням банки і можуть робити інші операції, пов’язані з фінансами. Через це важливо приділити особливу увагу регулюванню відносин між вкладником та банком.

У відповідності до закону України «Про банки і банківську діяльність» депозит представляє собою кошти в безготівковій чи готівковій формі, у валюті України або в іноземній валюті. Зберігання грошової суми виконується виключно на договірних засадах та на узгоджений строк, який узгоджується попередньо. Вкладник спроможний зняти гроші з власного рахунку у відповідності до умов договору та українського законодавства. Що слід знати про депозити в Києві на сьогодні в Україні – дивіться нижче.

Закон свідчить, що регулювання вкладень коштів в банки несе абсолютно добровільний характер. Саме для таких уточнень і існує договір, де всі сторони наперед вирішують та узгоджують всі деталі. Крім того, клієнтам банків варто не забувати, що в Положенні знаходиться перелік умов для додавання грошей на депозитний рахунок.

Важливі умови розміщення депозитних грошей

Як показує практика, договором визначається, що умови видавання грошових вкладів можуть проходити за іншою системою, якщо порівнювати з внесенням. Такі вклади називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому закону України. Строковими називають депозити, які передбачають додавання на рахунок коштів на певний строк. У разі повної відсутності терміну в попередньо узгодженому договорі такі вклади класифікують як на вимогу.

В договорі містяться деякі важливі положення:

  1. Об’єм коштів, які вноситься на банківський вклад.
  2. Строк актуальності договірного документу.
  3. Правила перегляду розміру відсотків, які сплачуються за попередньою домовленістю.
  4. Можливості передчасного розірвання договірного документу.
  5. Вид банківського вкладу.
  6. Деякі додаткові пункти договору, які затверджені обома сторонами.

Лише банки мають право отримувати вклади від клієнтів

В нашій країні успішно працює чимала кількість різних банківських установ. Слід не забувати, що прийнятні умови надання депозиту пропонують далеко не всі банківські установи. Нерідко пропонуються договори, що включають безліч можливостей поправок, а це не надто грає на користь клієнта. Є і швидке рішення даного завдання, яке полягає у виборі добре зарекомендованого іншими клієнтами варіанту. В сфері грошових внесків досвідчений банк повинен успішно функціонувати не один рік і відрізнятися принципово якісним досвідом. Кваліфіковані банки в постійному режимі вивчають зміни ринку. Результатом подібної діяльності виявляється надання прийнятного за умовами депозиту.

Перевірений банк володіє широкою базою клієнтів і зміг уже показати себе як успішного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. Індивідуальний підхід до будь-якого свого клієнта, безумовно, є корисною опцією успішного банку. У тому випадку, якщо клієнта цікавлять важливі питання, служба підтримки завжди повинна бути онлайн. Написавши або зателефонувавши за допомогою форми зворотного зв'язку, клієнт повинен отримати відповіді на всі питання, що його цікавлять.

 


Читайте:


Основы журналистики:

Поступить на журфак

News image

Будь в жанре! Проведите эксперимент: попросите знакомых, далеких от журналистики, перечислить известные им газетные жанры.

Рецензия на...или как это делать

News image

В переводе с латинского языка слово «рецензия» означает «оценка, отзыв о чем-либо».

Несколько слов о фельетоне

News image

Название этого жанра происходит от французского слова «feuille», которое переводится как «лист; листок».

Лев Иосифович Балцан

News image

Leonid Baltsan (21.01.1948 года [Кишине (Молдавская ССР)]) Израиль (Israel)

Ирек Минзакиевич Муртазин

News image

Irek Myrtazin ( 05.04.1964 года [Богатые Сабы, Татарская АССР]) Россия (Ru

Дмитрий Алексеевич Глуховский

News image

Dmitriy Gluhovskiy (12.06.1979 года) Россия (Russia)

Григорий Константинович Градовский

News image

Grigorij Konstantinovich Gradovskij

Михаил Васильевич Бекетов

News image

Mihail Beketov ( 10.01.1958 года [с. Надежда, Ставропольский край]) Россия (Russia)

Валентин Никитич Игнатенко

News image

Valentin Ignatenko