image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Чому депозити в Києві та інших містах радиться уважно перевірятиЧому депозити в Києві та інших містах радиться уважно перевіряти
Теория журналистики - Новости дела
04.03.2021 14:12
депозити КиївЗалучення грошових коштів від фізичних та юридичних осіб є однією з найбільш важливих операцій банків. Цікаво, що безпосередньо виконувати подібні операції є право  виключно у банківських установ. Власне, саме дякуючи фінансовим вкладенням банки і можуть робити інші операції, пов’язані з фінансами. Через це важливо приділити особливу увагу регулюванню відносин між вкладником та банком.

У відповідності до закону України «Про банки і банківську діяльність» депозит представляє собою кошти в безготівковій чи готівковій формі, у валюті України або в іноземній валюті. Зберігання грошової суми виконується виключно на договірних засадах та на узгоджений строк, який узгоджується попередньо. Вкладник спроможний зняти гроші з власного рахунку у відповідності до умов договору та українського законодавства. Що слід знати про депозити в Києві на сьогодні в Україні – дивіться нижче.

Закон свідчить, що регулювання вкладень коштів в банки несе абсолютно добровільний характер. Саме для таких уточнень і існує договір, де всі сторони наперед вирішують та узгоджують всі деталі. Крім того, клієнтам банків варто не забувати, що в Положенні знаходиться перелік умов для додавання грошей на депозитний рахунок.

Важливі умови розміщення депозитних грошей

Як показує практика, договором визначається, що умови видавання грошових вкладів можуть проходити за іншою системою, якщо порівнювати з внесенням. Такі вклади називають умовними. Умови не повинні суперечити діючому закону України. Строковими називають депозити, які передбачають додавання на рахунок коштів на певний строк. У разі повної відсутності терміну в попередньо узгодженому договорі такі вклади класифікують як на вимогу.

В договорі містяться деякі важливі положення:

  1. Об’єм коштів, які вноситься на банківський вклад.
  2. Строк актуальності договірного документу.
  3. Правила перегляду розміру відсотків, які сплачуються за попередньою домовленістю.
  4. Можливості передчасного розірвання договірного документу.
  5. Вид банківського вкладу.
  6. Деякі додаткові пункти договору, які затверджені обома сторонами.

Лише банки мають право отримувати вклади від клієнтів

В нашій країні успішно працює чимала кількість різних банківських установ. Слід не забувати, що прийнятні умови надання депозиту пропонують далеко не всі банківські установи. Нерідко пропонуються договори, що включають безліч можливостей поправок, а це не надто грає на користь клієнта. Є і швидке рішення даного завдання, яке полягає у виборі добре зарекомендованого іншими клієнтами варіанту. В сфері грошових внесків досвідчений банк повинен успішно функціонувати не один рік і відрізнятися принципово якісним досвідом. Кваліфіковані банки в постійному режимі вивчають зміни ринку. Результатом подібної діяльності виявляється надання прийнятного за умовами депозиту.

Перевірений банк володіє широкою базою клієнтів і зміг уже показати себе як успішного і надійного постачальника послуг фінансового характеру. Індивідуальний підхід до будь-якого свого клієнта, безумовно, є корисною опцією успішного банку. У тому випадку, якщо клієнта цікавлять важливі питання, служба підтримки завжди повинна бути онлайн. Написавши або зателефонувавши за допомогою форми зворотного зв'язку, клієнт повинен отримати відповіді на всі питання, що його цікавлять.

 


Читайте:


Основы журналистики:

Современная рекламная статья

News image

В деловых и специализированных журналах часто встречаются рекламные статьи, имеющие подобие информационно значимого содержания.

Написание статей для журнала или как измерить информативность

News image

Написание статей для журнала или газет, у которых еще меньше срок актуальности информации, является необходимой потребностью не только для издательства, но и для автора...

Дети и СМИ

News image

Чего избегать

Александр Анатольевич Кривенко

News image

Aleksandr Krivenko ( 13.05.1963 года [Львов]- 09.04

Михаил Васильевич Бекетов

News image

Mihail Beketov ( 10.01.1958 года [с. Надежда, Ставропольский край]) Россия (Russia)

Григорий Константинович Градовский

News image

Grigorij Konstantinovich Gradovskij

АНТОН НОСИК - известный журналист Рунета

News image

Врач Антон Носик стал журналистом в Израиле, куда уехал в 1990 году, на волне большой еврейской эмиграции из разваливающегося Со...

Владимир Константинович Мамонтов

News image

Vladimir Mamontov ( 21.12.1952 года [Владивосток]) Россия (Russia) Родился 21 декабря 1952 года в г.Владивостоке

Андерсон Хейс Купер

News image

Anderson Haise Cooper ( 03.06.1967 года [Нью-Йорк]) США (Usa)