image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Ощадні рахунки у банку: вибір надійних умовОщадні рахунки у банку: вибір надійних умов
Теория журналистики - Новости дела
17.12.2018 14:23

ощадні рахунки

Однією з найбільш важливих банківських задач, яка міститься в колі операцій, виконувати які має право виключно ліцензований банк, є залучення у вклади грошей юридичних та фізичних осіб. Власне, саме депозити надають можливість банківським установам проводити інші фінансові операції. У зв'язку з цим регулювання вказаних у договорі відносин має особливо важливе значення.

Додавання коштів в банк національній чи іноземній валюті і є депозитом, про що говорить закон України «Про банки і банківську діяльність». Вкладені кошти вкладаються громадянами на їх ощадніх рахунках у тому ж банку виключно на договірних засадах на певний вказаний в договорі термін зберігання або без такого терміну і підлягають виплаті клієнту відповідно до пунктів договору та державного законодавства. В даній статті ми спробуємо детальніше дослідити банківські депозити.

Параметри, які варто враховувати перед додаванням депозиту

Так, наприклад, депозитним договором може бути передбачено повернення клієнту раніше внесених депозитних коштів на інших умовах. Такі депозити називають умовними. До того ж, умови за вкладом не можуть суперечити закону нашої країни. Якщо строки зберігання депозитів визначено узгодженим раніше, то такі вклади числяться як строкові. У випадку відсутності конкретного строку в попередньо узгодженому договорі подібні вклади називають на вимогу.

В договорі містяться деякі важливі положення:

  1. Кількість коштів, що вноситься на особистий депозит клієнта.
  2. Період часу, на який створюється договір.
  3. Розмір і порядок виплати процентів або доходу в іншій формі, умови перегляду їх розміру, а також відповідальність банку та вкладника.
  4. Доступні умови передчасного розірвання договору.
  5. Тип депозитних коштів юридичної чи фізичної особи.

Ліцензію на оформлення депозитів мають лише банки

В нашій країні створена просто неймовірна кількість різних банківських установ, які пропонують вкласти в них певну грошову суму на депозитний рахунок. Проте, далеко не кожен з них може виділитися насправді прийнятними для клієнта умовами. Завдання може стати простішим, адже існують банківські установи, які надають вигідні умови оформлення депозитів без різних додаткових тонкощів. На фінансовому ринку нашої країни, кваліфікований банк завжди відчуває себе впевнено. Крім того, він повинен бути там вже багато часу. Фінансовий ринок практично постійно оновлюється. Експерти банків відстежують всі ці оновлення, щоб гарантувати своїм клієнтам завжди надійні послуги. Результатом такої діяльності виступає надання вигідного депозиту.

Успішний банк в нашій країні протягом багатьох років успішно знаходиться серед лідерів серед постачальників фінансових послуг. Будь-який банк повинен обов'язково надавати доступну цінову політику і індивідуальний підхід до кожного. Обов'язкові консультації в робочий час також мають місце бути.

Джерело: Універсал банк

 


Читайте:


Основы журналистики:

Настоящие маркетинговые тексты и статьи

News image

На первом рубеже маркетинговых коммуникаций любой кампании по праву мгновенного восприятия находятся визуальные элементы дизайна.

10 советов для журналиста

News image

Совет 1. Думай, как читатель. Представляй конкретного читателя. Когда ты пишешь статью или занимаешься вёрсткой, делай её для конкретного человека

Репортаж: с чего начинается журналистика

News image

В журналистике все начинается с репортера. Самые замечательные редакторы могут творить чудеса, в наикратчайшие сроки обрабатывая и редактируя материалы для великолепной...

Григорий Константинович Градовский

News image

Grigorij Konstantinovich Gradovskij

Юсуф Хасанович Акчурин

News image

Usuf Akchurin Россия (Russia) Татарский издатель, писатель, журналист, историк, один из идеологов турецкого национализма.

Листьев Владислав Николаевич

News image

Бывший генеральный директор АОЗТ Общественное Российское телевидение, президент независимой телекомпании

Ринг Ларднер

News image

Ringgold Wilmer Lardner (06.03.1885 года [Найлс, штат Мичиган]- 25.09

Владимир Познер

News image

Владимир Познер родился 1 апреля 1934 года в Париже.- Мать – Жеральдин Люттен, гражданка Франции.

Лицо профессии: самые знаменитые репортеры

News image

Джозеф Пулитцер. Венгерский иммигрант, отставной солдат Гражданской войны, Пулитцер нашел себя в журналистике случайно: написал ...