image1 image2 image3 image1

: Главная Новости дела Ощадні рахунки у банку: вибір надійних умовОщадні рахунки у банку: вибір надійних умов
Теория журналистики - Новости дела
17.12.2018 14:23

ощадні рахунки

Однією з найбільш важливих банківських задач, яка міститься в колі операцій, виконувати які має право виключно ліцензований банк, є залучення у вклади грошей юридичних та фізичних осіб. Власне, саме депозити надають можливість банківським установам проводити інші фінансові операції. У зв'язку з цим регулювання вказаних у договорі відносин має особливо важливе значення.

Додавання коштів в банк національній чи іноземній валюті і є депозитом, про що говорить закон України «Про банки і банківську діяльність». Вкладені кошти вкладаються громадянами на їх ощадніх рахунках у тому ж банку виключно на договірних засадах на певний вказаний в договорі термін зберігання або без такого терміну і підлягають виплаті клієнту відповідно до пунктів договору та державного законодавства. В даній статті ми спробуємо детальніше дослідити банківські депозити.

Параметри, які варто враховувати перед додаванням депозиту

Так, наприклад, депозитним договором може бути передбачено повернення клієнту раніше внесених депозитних коштів на інших умовах. Такі депозити називають умовними. До того ж, умови за вкладом не можуть суперечити закону нашої країни. Якщо строки зберігання депозитів визначено узгодженим раніше, то такі вклади числяться як строкові. У випадку відсутності конкретного строку в попередньо узгодженому договорі подібні вклади називають на вимогу.

В договорі містяться деякі важливі положення:

  1. Кількість коштів, що вноситься на особистий депозит клієнта.
  2. Період часу, на який створюється договір.
  3. Розмір і порядок виплати процентів або доходу в іншій формі, умови перегляду їх розміру, а також відповідальність банку та вкладника.
  4. Доступні умови передчасного розірвання договору.
  5. Тип депозитних коштів юридичної чи фізичної особи.

Ліцензію на оформлення депозитів мають лише банки

В нашій країні створена просто неймовірна кількість різних банківських установ, які пропонують вкласти в них певну грошову суму на депозитний рахунок. Проте, далеко не кожен з них може виділитися насправді прийнятними для клієнта умовами. Завдання може стати простішим, адже існують банківські установи, які надають вигідні умови оформлення депозитів без різних додаткових тонкощів. На фінансовому ринку нашої країни, кваліфікований банк завжди відчуває себе впевнено. Крім того, він повинен бути там вже багато часу. Фінансовий ринок практично постійно оновлюється. Експерти банків відстежують всі ці оновлення, щоб гарантувати своїм клієнтам завжди надійні послуги. Результатом такої діяльності виступає надання вигідного депозиту.

Успішний банк в нашій країні протягом багатьох років успішно знаходиться серед лідерів серед постачальників фінансових послуг. Будь-який банк повинен обов'язково надавати доступну цінову політику і індивідуальний підхід до кожного. Обов'язкові консультації в робочий час також мають місце бути.

Джерело: Універсал банк

 


Читайте:


Основы журналистики:

Аналитическая статья: «Нужен результат!..»

News image

По статистике запросов, накопленной за период деятельности творческого коллектива Seocontent, около 40% всех заказов на выполнение текстовых работ приходится на написан...

Критерии оценки новости

News image

Оценка новости - одна из самых сложных сторон повседневной практики журналиста. Критика отдельных решений, принятых той или иной редакцией при отборе новостей, нередко ...

Журналистика Великой Отечественной войны

News image

В того момента, как в стране началась Великая Отечественная война сразу же был кардинально изменен абсолютно весь облик советского печатного слова.

Горбачев и Познер попросили Путина создать общественное телевидение

News image

Экс-президент СССР Михаил Горбачев и президент Академии российского телевидения Владимир Познер направили письмо Владимиру Путин...

Богданов Всеволод Леонидович

News image

Председатель Союза журналистов России, президент Международной конфедерации журналистских союзов (МКЖС);

Дороти Дикс /Элизабет Гилмер/

News image

Dorothy Dix /Elizabeth Meriwetherr Gilmer / (18.11.1861 года [штат Теннеси]- 16.12

Александр Гурнов

News image

Alexander Gurnov (1957) Россия (Russia)

Питер Грегг Арнетт

News image

Peter Gregg Arnett ( 13.11.1934 года [Ривертон]) Новая Зеландия (New Zealand)

Анатолий Андреевич Красиков

News image

Anatoliy Krasikov (1931[Москва]) Россия (Russia)